Styginių kvarteto „Archi Quartett” repertuare – netoli 200 skirtingų epochų, stilių ir žanrų kūrinių, iš kurių mes sudaremė keletą skirtingos tematikos koncertinių programų. Koncerto metu papasakojame apie atliekamus kūrinius, kompozitorius.

Kelios iš jų:

 

„GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKAvisiems atpažįstamos melodijos iš filmų „James Bond“ ,“Armagedonas”, “Vaiduoklių medžiotojai”, „Moulen Rouge“ ,“Amelija iš Monmartro“, „Karibų piratai“ bei nuostabi kompozitorių E.Morricone, A.Piazzolla, E.Kusturica  Y.Tiersen muzika, skambėjusi kino filmuose. Styginių kvartetui koncertuose pritaria perkusija.

Apie „Gražiausią filmų muziką” spaudoje – https://zmones.lrytas.lt/muzika/2017/12/12/news/styginiu-kvartetas-archi-quartett-pries-sventes-kvies-pajusti-kino-muzikos-stebukla-3861360/

 

 „POP&ROCK STRINGS“ tai populiariausios šių dienų pop ir rock stiliaus dainos, kurias kasdien galima išgirsti per radiją, o jų video klipai karaliauja MTV televizijoje bei Youtube kanaluose. (M.Jackson, T.Swift, Jessie J, Ed Sheeran, Ph.Williams) .Taip pat sunkiosios muzikos atstovų MUSE, Metallica ,Led Zeppelin, Red Hot Chili Peppers kūriniai, atliekami styginių kvarteto pritariant perkusijai.

 

„TANGO/LATINO”  Aistringa tango muzika, ispaniškos melodijos, balkanų bei latino ritmai atliekami styginių su perkusijos pritarimu tikrai nepaliks abejingų klausytojų. Programoje A.Piazzolla, A.C.Jobim , G.Bregovich ,E.Kusturica, Tito Puente, J.Gade kūriniai.   Apie koncertinę programą skaitykite čia : https://kultura.lrytas.lt/scena/2018/03/21/news/kvartetas-archi-quartett-pristatys-nauja-programa-5328310/

 

 

Amžinoji klasika“ A.Vivaldi , J.S. Bacho , G.F. Hendelio, V.A. Mozarto , A.Dvoržako, J.Naujalio ir kitų kompozitorių muzika, kuri jau daug šimtmečių žavi klausytojus.

 

„Muzikinės išdaigos” – „Muzikinės išdaigos“ – tai vienos dalies nuotaikingas edukacinis koncertas skirtas įvairiausio amžiaus klausytojams.Aktorius ir šokėjas Tomas Dapšauskas koncertą praturtina ne tik įdomiais pasakojimais apie kompozitorius ar instrumentus, bet ir interaktyviais pasirodymais, įtraukiančiais visus klausytojus. Atlikėjų komanda surengė keliolika panašaus pobūdžio pasirodymų LNOBT vykstančiuose koncertuose kūdikiams „Muzika mažoms ausytėms“ bei Vilniaus knygų mugėje – šie koncertai buvo skirti pačiai jauniausiai (0-3metai) klausytojų grupei. “ Muzikinės išdaigos“ koncertuose laukiami ne tik mažiausi, bet ir vyresni – ikimokyklinio amžiaus vaikai bei juos lydintys suagusieji. Koncerto programoje skamba visiems atpažįstama klasikinė muzika – kompozitorių J. S. Bacho , A. Vivaldi, V. A. Mocarto kūriniai, nuotaikingos S. Joplino , L. Andersono pjesės ir muzika iš vaikų mėgstamų animacinių filmukųhttps://www.youtube.com/watch?v=2oECD-RRfcs

 

 

„100-metis su Nacionaliniu instrumentu- birbyne” stereotipus laužantis projektas, kurio metu birbynininkas Vytautas Kiminius kartu su kvartetu atskleidžia virtuoziškas Lietuvos nacionalinio instrumento- birbynės galimybes. Koncerte skamba lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai (J.Švedas, E.Čiplys, V.Barkauskas, B. Crusell , J.S.Bach, W.A.Mozart ir kt.)

 

 

Viskas apie Meilę“-  klasikinės muzikos kompozitorių F.Kreislerio, F.Leharo, E.Elgaro gražiausi kūriniai apie meilę, aistringi C.Gardelio bei A.Piazzollos tango bei žymių dainininkų (B.Adams, F.Sinatra, Sting , Ed Sheeran ) meilės dainos aranžuotos styginių kvartetui.

 

 „Archi Quartett“ taip pat rengia bendrus pasirodymus su solistais Aiste Pilibavičiūte (sopranas), Dovile Kazonaite (sopranas), Ilona Pliavgo (sopranas), Nora Petročenko (mezosopranas), Tomu Pavilioniu (tenoras), Šarūnu Šapalu (baritonas). Solistai akomponuojant kvartetui atlieka gražiausias operų ,operečių , miuziklų arijas, itališkas bei lietuviškas dainas.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie koncertinės programas – skambinkite, rašykite!