Styginių kvarteto muzika Jūsų vestuvių ceremonijai suteiks nepaprastą iškilmingumo atspalvį.

Styginių kvartetas vestuvėms
Styginių kvartetas vestuvėms www.styginiukvartetas.lt

Kvartetas atliks Jūsų pasirinktą klasikinę muziką Civilinės vestuvių ceremonijos metu bei Santuokos sakramento metu Bažnyčioje.

Atlikdami linksmą pop – jazz muziką , kvartetas nuskaidrins nuotaiką ir linksmins šventės svečius prieš ir po ceremonijos – kol Jaunieji priiminės sveikinimus, fotografuosis, svečiai vaišinsis, vakarieniaus.
Norintys įsimintino pirmojo Jaunavedžių šokio – galėsite sušokti jį pritariant styginių kvarteto muzikai – susitarus iš anksto mes parengsime Jūsų pageidaujamą vestuvinį valsą ar Jūsų meilės dainą.

Ceremonijoms jaukiose erdvėse su nedideliu svečių skaičiumi puikiai tiks ir styginių duetas – smuikas ir violončelė arba smuikas ir altas.

 

 

 

 

SVARBU!
* Norėdami, kad styginių kvartetas griežtų Santuokos sakramento metu Bažnyčioje – nepamirškite apie tai informuoti Jus tuoksiančio kunigo.

** Styginiai instrumentai – labai jautrūs ir neatsparūs šalčiui ir drėgmei. Planuodami vestuves lauke, pagalvokite ir apie alternatyvią vietą po stogu. Deja, negalėsime griežti lyjant ar esant didelei drėgmei po atviru dangumi.